O nas

MEBLE TŁOK: Jest producentem wysokiej jakości mebli pokojowych, których gama, oryginalny wygląd, a także walory użytkowe decydują o uznaniu.Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania co pozwala na poszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów.Ugruntowaną pozycję na rynku firma zawdzięcza trafnemu rozpoznaniu potrzeb i gustów klientów oraz umiejętnemu śledzeniu najnowszych trendów panujących w branży.

TRADYCJA: w 1956r. firmę założył w Zaniemyślu Stanisław Tłok. Kontynuatorem w budowaniu i rozwoju firmy przez kolejne lata był Jan Tłok. Jego rzetelna praca, konsekwencja, a także autentyczna pasja doprowadziły do tego iż skromny warsztat zastąpiły nowoczesne technologie rozmieszczone w czterech halach produkcyjnych.

KOMFORT: Dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby dawały elastyczność w kreowaniu przestrzeni. Bogata oferta mebli sprawia, że docieramy nie tylko do klientów ceniących tradycję i ciepły klimat, ale także do tych, którzy preferują nowoczesne formy,ciekawe i funkcjonalne rozwiązania ułatwiające użytkowanie.

PRECYZJA I JAKOŚĆ: Proces produkcyjny opieramy na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych komputerowo kontrolowanych przez wykwalifikowanych pracowników.Do produkcji mebli wykorzystujemy szeroki asortyment płyt laminowanych,melaminowanych, wiórowych,lakierowanych i mdf czołowych europejskich producentów.Działalność handlową firmy łączymy z dbałością o ludzi a także środowisko naturalne.

Wykonianie: Paweł Mołodecki